Kontakt



Välkommen till ABF Stockholm SFI!

Telefon: 08-453 41 00
E-post: sfi.stockholm@abf.se

Postadress
ABF Stockholm SFI
Box 1305
111 83 Stockholm

Besöksadresser

SFI City
Sveavägen 84, 1 tr.
E-post: sfi.stockholm@abf.se
Om du vill besöka vår expedition på Sveavägen 84 har vi öppet måndag, tisdag, onsdag och torsdag klockan 08.30-21.00. På fredagar är det öppet 08.30-16.00.

SFI Liljeholmen
Lövholmsvägen 2
E-post: liljeholmen.stockholm@abf.se

SFI Kista
Kista Galleria 3
E-post: kista.stockholm@abf.se

SFI Globen
Arenavägen 55
E-post: globen.stockholm@abf.se

Studie- och yrkesvägledning

Som deltagare på ABF Stockholm SFI har du möjlighet att vända dig till våra studie- och yrkesvägledare för väggledning kring dina nuvarande och kommande studier. Kontakta din skola för att boka tid eller ring 08-453 41 00 för att hamna rätt!

Vår personal

Annika Montin

Studie- och yrkesvägledare SFI Liljeholmen

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

annika.montin@abf.se

Christine Norberg

Studie- och yrkesvägledare SFI Kista

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

christine.norberg@abf.se

Cornelia Widmark

Rektor, Globen SFI och Komvux

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

cornelia.widmark@abf.se

Emma Ardin-Holm

tf. rektor/enhetschef Sfi City, Sveavägen 84

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

emma.ardin-holm@abf.se

Hüseyin Bulut » ABF

Hüseyin Bulut

Studie- och yrkesvägledare SFI Sveavägen 84

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

huseyin.bulut@abf.se

Inger Lilienberg » ABF

Inger Lilienberg

Verksamhetschef vuxenutbildning

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

inger.lilienberg@abf.se

Johan Lundquist

Rektor och enhetschef, Globen SFI och Komvux

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

johan.lundquist@abf.se

Julia Viktorsson

Rektor och tf enhetschef Kista SFI och Komvux

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

julia.viktorsson@abf.se

Linda Svedberg

Rektor, Liljeholmen SFI och Komvux

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

linda.svedberg@abf.se

Päivi Sipilä » ABF

Päivi Sipilä

Rektor SFI City

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

paivi.sipila@abf.se

Roberto Ghisler

Rektor och enhetschef, Liljeholmen SFI och Komvux

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

roberto.ghisler@abf.se

logos